Balıkcılık

Amatör Balıkçılara Üyelik Çağrısı

Seydişehir Avcılık ve Atıcılık Spor Kulübü, amatör balıkçılıkla uğraşanların derneklerine üye olabileceklerini bildirdi.Kulüp Başkanı Soner Güler, gazetecilere yaptığı açıklamada, Seydişehir’de amatör balıkçılıklar uğraşanların sayılarını gün geçtikçe artığını belirtti.Derneklerinin 800’e yakın üyesi olduğunu vurgulayan Güler, amatör balık avcılığıyla uğraşanlarında üye olmaları halinde derneklerinin güçleneceğini söyledi.Amatör balıkçıların sorunlarıyla ilgilenmenin görevleri arasında olduğunu ifade eden Güler, faaliyet alanlarının geliştirilmesi veya talepler doğrultusunda dernek olarak çalışma yapabileceklerini dile getirdi.
Gerek balık avcılarını gerek yaban hayvan avcılarının yasaklara titizlikle uymaları gerektiğini açıklayan Güler, “Bu yasaklara karşı koyan avcılarımızla da mücadele etmek bizim görevimiz. Arkadaşlarımız lütfen yasaklara uysunlar. Av hayvanlarının ve balıklarımızın neslinin tükenmemesi açısından bu konuda hep birlikte titizlik göstermeliyiz” dedi.

SuperMuzo

Merhaba Sevgili Yaban Dostlarım Web Siteme Eklenmesini istediğiniz Haberleri ve Konuları yabanclub@yahoo.com veya Değerli Arkadaşım ve Website Kurucusu WebmasterMeMo mastermemo@gmx.de Adresine Mail atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu