Balıkcılık

Balıkçılık Destek Ödemesi

Balıkçı gemisini avcılıktan çıkaracakların, destek ödemesi için 30 Eylül’e kadar Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüklerine başvurabileceği bildirildi.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Kadir Güven konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Denizlerde avcılık faaliyetlerinde bulunmak üzere Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış ve ruhsat tezkeresi halen geçerli olan 10 metre ve üzerinde boy uzunluğuna sahip, Su Ürünleri Bilgi Sistemi’nde kayıtlı gemilerini kendi isteği ile avcılıktan çıkaran gemi sahiplerine verilecek destek için başvuru süreci başladı. Destek ödemesinden yararlanmak isteyenler 2014/26 No’lu tebliğ gereği bir dilekçe ile 30 Eylül 2014’e kadar İl Müdürlüğümüze başvuru yapabilecek. Desteklemeden yararlanmak üzere müracaat eden balıkçı gemileri, teslim veya devir tarihine kadar balıkçılık faaliyetlerinde bulunabilecekler” dedi.

SuperMuzo

Merhaba Sevgili Yaban Dostlarım Web Siteme Eklenmesini istediğiniz Haberleri ve Konuları yabanclub@yahoo.com veya Değerli Arkadaşım ve Website Kurucusu WebmasterMeMo mastermemo@gmx.de Adresine Mail atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu