Avcılık

Kaçak Avcılara Suçüstü…

ESKİŞEHİR'in Sivrihisar ilçesinde, Jandarma ile Doğa Koruma ve Milli Parklar İl Müdürlüğü görevlilerince yapılan denetimlerde 8 avcı, yasak bölgede avlandıkları sırada suçüstü yakalandı.

ESKİŞEHİR’in Sivrihisar ilçesinde, Jandarma ile Doğa Koruma ve Milli Parklar İl Müdürlüğü görevlilerince yapılan denetimlerde 8 avcı, yasak bölgede avlandıkları sırada suçüstü yakalandı.

Avcılara, toplam 5 bin 24 TL idari para cezası uygulandı.Eskişehir Jandarma Komutanlığı ekipleri, Sivrihisar ilçesine bağlı Dinek Mahallesi Alıçlı Boğaz mevkiinde kaçak avlanma yapıldığı bilgisi üzerine harekete geçti. Doğa Koruma ve Milli Parklar İl Müdürlüğü görevlilerinin de katıldığı denetimlerde N.S., A.G., N.T., C.T., E.K., O.K., A.K. ve Ö.G. kaçak avlanırken suçüstü yakalandı.

Şüphelilerin avcılık belgelerinin ve tüfek ruhsatlarının olmadığı tespit edilerek, toplam 5 bin 24 TL idari para cezası uygulandı.

Kaynak: haberler.com

SuperMuzo

Merhaba Sevgili Yaban Dostlarım Web Siteme Eklenmesini istediğiniz Haberleri ve Konuları yabanclub@yahoo.com veya Değerli Arkadaşım ve Website Kurucusu WebmasterMeMo mastermemo@gmx.de Adresine Mail atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu