Sıradışı Haberler

OBAF ‘a Saldırı

Karaağaç Göletinde Zıpkınla balık vuran şahısların jandarma ve üye arkadaşlarımızın işbirliği ile yakalanmasından sonra gelişen olaylarda kanun tanımazların hedefi olduk.İster Federasyonumuza bağlı olsun ister olmasın ülkemizdeki tüm olta …balıkçılığı dernekleri, yasa dışı avcılığa karşı mücadele ediyorlar. Hepsinin yaptıkları balık stoklarımızın devamının sağlanması
için. Ancak ilk defa bu derece ciddi bir saldırı oluyor. Aracımız kullanılamaz halde. Ancak yasadışı balık avlayan kim olursa olsun ne yaparsa yapsın bizim bu mücadelemizden bizleri yıldıramayacaklar. Ellerinden geleni artlarına koymasınlar. Asla sularımızı onlara teslim etmeyeceğiz. Yine sularımızı balıklarımızı korumaya devam edeceğiz. Bu yoldan dönmeyeceğiz..

02custom 03custom 04custom 05custom 06custom 08customp 09custom o1custom

SuperMuzo

Merhaba Sevgili Yaban Dostlarım Web Siteme Eklenmesini istediğiniz Haberleri ve Konuları yabanclub@yahoo.com veya Değerli Arkadaşım ve Website Kurucusu WebmasterMeMo mastermemo@gmx.de Adresine Mail atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bunları yapanlar Müslüman değil bunlar primitif insan Tipleri.Beyni – Aklı Allah kullansın diye vermiştir,çevreni,doğayı da sev demiş. Böyle primitif insanlar çevresine ve doğa’ya her zaman zarar verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu