Sağlıklı Yaşam

Yaza Formda Girebilmek Tek “Nefes”lik İş

Özel bir nefes tekniği ile günde 450gr.’a kadar zayıflayabilme imkânınız doğuyor. İşte detayları…
Yaz yaklaşırken, kışın üzerinizde biriktirdiği tüm toksinlerden ve fazla kilolardan kurtulmak için birçok yönteme başvuruyorsunuz.

Oysa yaşamınızın vazgeçilmez parçası olan “nefesiniz” tüm bunları sizlere sunabilecek mahiyette. Bilmeniz gereken tek şey nefesinizi verimli kullanabilmek. Özel bir nefes tekniği ile günde 450gr.’a kadar zayıflayabilme imkânınız doğuyor.

Chopra Center Üniversitesi Ayurvedik Yaşam Eğitmenlerinden N. Ebru Şinik “Kadim nefes tekniklerini uygulanmaya başladığınız andan itibaren hem zihinsel, hem de fiziksel bedeninizde yaşayacağınız olumlu değişimlerin hızı sizi şaşırtacaktır. Uygulanan tekniklerden biri olan Kapala Bhatı nefes tekniği ile günde ortalama 450 grama kadar kilo vererek formunuzu koruyabilme şansını yakalıyorsunuz. Eğitimi alıp, teknikleri uygulamaya başladıktan sonra, abartmadan normal yemek yeme düzeninizi sürdürdüğünüz sürece vücudunuz aşamalı olarak günde 450 gram verebilecek metabolizma hızını yakalayabilmekte. Hem hayattan aldığınız tatmin hissi yükseliyor, hem de sağlıklı bir şekilde kilo vermiş oluyorsunuz.” diyor.

Öğrenilen teknik, zayıflamaya yardımcı olmakla kalmayıp aynı zamanda bütünsel bir yenilenmeyi sağlıyor. Şinik “Tüm vücudunuz ahenk içerisinde ruhunuzla barışıyor. Yaşam enerjisi yükselen bedeniniz ile gündelik hayatınız daha tatminkâr, daha dingin ve neşe dolu oluyor. Üzerinizdeki yorgunluk ve tükenmişlik bedeninizin doğru nefeslere doymasıyla ortadan kalkıyor.” açıklamalarında bulunuyor.

SuperMuzo

Merhaba Sevgili Yaban Dostlarım Web Siteme Eklenmesini istediğiniz Haberleri ve Konuları yabanclub@yahoo.com veya Değerli Arkadaşım ve Website Kurucusu WebmasterMeMo mastermemo@gmx.de Adresine Mail atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu